Dhomat & Suitat

Kreu | Dhomat & Suitat

Dhomat & Suitat

Dhomë Dyshe Deluxe me Ballkon dhe Pamje nga Deti

22 m² | Ballkon | Minibar | Pamje | Tualet Privat | Izolim Zëri | Minibar

Përjetoni kulmin e rehatisë në Dhomën tonë Dyshe Deluxe në Demi Hotel, Sarandë. Çdo dhomë ka një ballkon të bollshëm me pamje mahnitëse nga deti, duke ofruar sfondin perfekt për relaksim. Mobiluar me kujdes për të siguruar rehatinë tuaj të plotë, dhomat tona ofrojnë një krevat shumë të madh, kondicioner, televizor, WiFi falas dhe një mini-frigorifer për rehatinë tuaj. Dekori elegant përputhet me atmosferën e qetë, duke e bërë atë një strehë ideale për ata që kërkojnë një qëndrim luksoz pranë detit.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Dhomë Dyshe Standarde me Pamje Anësore nga Deti

20 m² | Ballkon | Pamje Qyteti | Kondicioner | Tualet Privat | TV Smart | Izolim Zëri

Zbuloni rehatinë e qetë në Dhomën tonë Dyshe Standarde në Demi Hotel, Sarandë, e dizajnuar në mënyrë të përkryer për relaksim dhe rehati. Çdo dhomë ofron një pamje anësore të detit që kap bukurinë e ambientit bregdetar. Mysafirët mund të shijojnë luksin e një krevati të dyfishtë ekstra të madh dhe pajisje moderne përfshirë frigorifer, kondicioner, televizor dhe WiFi falas. Mobiluar me mend në mënyrë që të maksimizohet hapësira dhe të përmirësohet qëndrimi juaj, dhomat tona ofrojnë një përzierje të këndshme të funksionalitetit dhe elegancës, duke siguruar një përvojë të këndshme dhe të paharrueshme pranë detit.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Suita Deluxe

Private Suite | 46 m² | Balcony | Pamje | Kondicioner | TV Smart | Izolim Zëri

Hyni në luksin e Suitës sonë Deluxe në Demi Hotel, Sarandë, ku rehatia takon elegancën. Kjo suitë është bukurisht e mobiluar me një ballkon të bollshëm, duke ofruar një hapësirë private të jashtme për të shijuar frymën e butë të detit. Brenda, relaksohuni në rehatinë e një krevati ekstra të madh dhe një divani të rehatshëm, ideal për çlodhje pas një dite eksplorimi. Suita është e pajisur me pajisje thelbësore përfshirë një banjo moderne, frigorifer, kondicioner, televizor dhe WiFi falas. Çdo element është zgjedhur me kujdes për të ofruar një ambient të këndshëm dhe të bollshëm, duke siguruar që çdo moment i qëndrimit tuaj të jetë aq i këndshëm sa pamja.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Dhomë Dyshe/Twin me Pamje Anësore nga Deti

24 m² | Balcony | Pamje | Kondicioner | Tualet Privat | TV Smart | Izolim Zëri

Shijoni rehatinë e përshtatshme në Dhomën tonë Dyshe ose me Dy Krevate të Veçanta në Demi Hotel, Sarandë, e cila ofron një pamje anësore të detit që kap thelbin e bukurisë bregdetare. Pavarësisht nëse zgjidhni dy krevate të veçanta ose një konfigurim të dyfishtë, çdo dhomë është projektuar për të plotësuar nevojat tuaja. Dhoma është e pajisur me një gamë të gjerë pajisjesh përfshirë një banjo moderne, frigorifer për freskime tuaja, kondicioner për rehatinë tuaj, televizor për argëtim dhe WiFi falas për të qëndruar të lidhur. Mobiluar me kujdes për të maksimizuar hapësirën dhe për të përmirësuar qëndrimin tuaj, këto dhoma ofrojnë një përzierje harmonike të përshtatshmërisë dhe tërheqjes vizuale, duke i bërë ato ideale për udhëtarët që kërkojnë si relaksim ashtu edhe një pamje të bukur.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Dhomë Dyshe Superior

24 m² | Balcony | Pamje | Kondicioner | Tualet Privat | TV Smart | Izolim Zëri

Përjetoni rehati të lartë në Dhomën tonë Dyshe Superior në Demi Hotel, Sarandë, ku çdo detaj është krijuar për kënaqësinë tuaj. Kjo dhomë ofron një krevat të dyfishtë ekstra të madh dhe vjen me një ballkon privat për të shijuar pamjet mahnitëse dhe ajrin e freskët të detit. Çdo pajisje është ofruar me mend, përfshirë një tualet modern, një frigorifer për të mbajtur pijet tuaja të ftohta, kondicioner për kontroll optimal të klimës, një televizor për argëtim dhe WiFi falas për të qëndruar të lidhur. E dizajnuar me vëmendje të madhe ndaj detajeve, dhomat tona ofrojnë hapësirë të bollshme dhe një ambient mikpritës, duke bërë qëndrimin tuaj të rehatshëm dhe të paharrueshëm.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Suitë Superior me Pamje nga Deti

Private suite | 65 m² | Balcony | Pamje | Kondicioner | TV Smart | Izolim Zëri

Shijoni rehatinë luksoze të Suitës sonë Superior në Demi Hotel, Sarandë, e pozicionuar në mënyrë perfekte për të ofruar pamje të mahnitshme të detit. Kjo suitë është pajisur bujarisht me një krevat të dyfishtë ekstra të madh dhe një divan të butë, duke krijuar një hapësirë tërheqëse për relaksim dhe pushim. Suita përmban një sërë pajisjesh moderne përfshirë një tualet të mirëmobiluar, një frigorifer për rehatinë tuaj, kondicioner për të siguruar një klimë të rehatshme, televizor për argëtim dhe WiFi falas për të qëndruar të lidhur gjatë gjithë qëndrimit tuaj. E dizajnuar me kujdes me theks në elegancë dhe hapësirë, Suita jonë Superior ofron një strehë të qetë dhe pitoreske, duke bërë çdo moment të qëndrimit tuaj të këndshëm dhe të paharrueshëm.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Dhomë Dyshe me Ballkon

24 m² | Balcony | Pamje | Kondicioner | Tualet Privat | TV Smart | Izolim Zëri

Shijoni një përzierje të rehatshme dhe të përshtatshme në Dhomën tonë Dyshe në Demi Hotel, Sarandë, e cila përmban një ballkon të bollshëm për të përmirësuar qëndrimin tuaj. Kjo dhomë përfshin një krevat të dyfishtë ekstra të madh, duke siguruar rehati maksimale për pushim dhe relaksim. Së bashku me këtë shtrat luksoz, dhoma është e pajisur me pajisje thelbësore si një tualet modern, një frigorifer për të ruajtur freskuesit tuaj, kondicioner për një klimë të këndshme në dhomë, një televizor për nevojat tuaja argëtuese dhe WiFi falas për të qëndruar të lidhur. Çdo dhomë është dizajnuar me kujdes të madh, duke ofruar hapësirë të bollshme dhe pamje të bukura, bëni qëndrimin tuaj në Demi Hotel vërtet të këndshëm dhe të paharrueshëm.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Dhomë Treshe me Ballkon

30 m² | Balcony | Pamje | Kondicioner | Tualet Privat | TV Smart | Izolim Zëri

Zbuloni rehatinë e bollshme në Dhomën tonë Trefishe në Demi Hotel, Sarandë, ideale për familje ose grupe të vogla. Kjo dhomë përmban një kombinim praktik të një krevati të dyfishtë dhe një krevati të vetëm për të akomoduar deri në tre mysafirë në mënyrë të rehatshme. Ballkoni privat i bashkangjitur me dhomën ofron një hapësirë të këndshme të jashtme për të shijuar pamjet piktoreske dhe ajrin e freskët të detit. E pajisur mirë me një gamë të gjërë pajisjesh, përfshirë një tualet modern, një frigorifer për të mbajtur ushqimet dhe pijet tuaja të freskëta, kondicioner për një klimë të rehatshme brenda, televizor për argëtim dhe WiFi falas për të qëndruar të lidhur, kjo dhomë ofron gjithçka e nevojshme për një qëndrim të relaksuar dhe të përshtatshëm. E dizajnuar me kujdes dhe vëmendje ndaj detajeve, Dhomat tona Trefishe sigurojnë që çdo mysafir të përjetojë rehati, hapësirë dhe ambientin e këndshëm për të cilin njihet Demi Hotel.
Kontaktoni »
Dhomat & Suitat

Suita VIP

50 m² | Ballkon | Pamje | Kondicioner | Tualet Privat | TV Smart | Tarracë | Minibar

Përjetoni një luks të pakrahasueshëm në Suitën tonë VIP në Demi Hotel, Sarandë, e cila veçohet me një vaskë me hidromasazh dhe një tarracë të bollshme. Kjo suitë me kondicioner është e pajisur me një dhomë gjumi, një banjo të kompletuar me vaskë dhe dush, dhe mure të izoluara për privatësi të plotë. Shijoni rehatitë moderne si minibar, një televizor me ekran të sheshtë me shërbime transmetimi dhe mobilje elegante të dizajnuara për relaksimin dhe kënaqësinë tuaj.
Kontaktoni »
0%